MÖBLER / Bord / Lampbord 8949276
*
nr 894 9276
Lampbord
på hjul, längd: 60, djup: 42, höjd: 50
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 19:04:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 19:21:14
1
100 kr
11/5 16:52:01
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hjul lampbord
-
9073 Lampbord
Ett par, benställning i krom, två glasskivor, diam..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:51
-
9176 Lampbord
Ett par, Gustaviansk stil, mahogny, mässingsdekor...//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 19:54
-
9173 Lampbord
Ett par, Marmorerade. Bredd: 55 cm, djup: 31 cm, h..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:37
-
9259 Lampbord
mahogny, Bambuimitation, rotting / glasskiva. Bred..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:14
-
9182 Pottskåp
Ett par, omkring 1900. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:53
-
9291 Sybord
med lyrformad fot, mahogny. Bredd: 58 cm, bredd: 3..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:10
*
Lampbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 9276
Lampbord
på hjul, längd: 60, djup: 42, höjd: 50
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 19:21:14 | 1 | 100 kr |
11/5 16:52:01 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hjul lampbord
-
9073 Lampbord
Ett par, benställning i krom, två glasskivor, diam..//
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:51 -
9176 Lampbord
Ett par, Gustaviansk stil, mahogny, mässingsdekor...//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 19:54 -
9173 Lampbord
Ett par, Marmorerade. Bredd: 55 cm, djup: 31 cm, h..//
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:37
-
9259 Lampbord
mahogny, Bambuimitation, rotting / glasskiva. Bred..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:14 -
9182 Pottskåp
Ett par, omkring 1900. Bredd: 40 cm, djup: 40 cm, ..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 20:53 -
9291 Sybord
med lyrformad fot, mahogny. Bredd: 58 cm, bredd: 3..//
Auktionen avslutas
idag
27 maj kl 18:10